Přejít k hlavnímu obsahu
Načítání...

1.   Udělujete tímto souhlas společnosti Drahomíra Taclová - Společenské centrum Nový dvůr, se sídlem V Aleji 845, Letohrad 561 51, IČO: 63199556, DIČ: CZ6452130641 Zapsán u ŽU Ev.č.: 361100-26301(dále jen „Správce“), aby ve smyslu zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů (dále jen „zákon o ochraně osobních údajů“) zpracovávala tyto osobní údaje: 
        -       e-mail

2.   E-mail je nutné zpracovat za účelem zasílání jídelního lístku. Tento údaj bude Správcem zpracován pouze pod dobu nezbytně nutnou, tedy po dobu kdy bude Správcem emailem rozesílán denní jídelní lístek, maximálně však 3 měsíce po ukončení rozesílání.

3.   S výše uvedeným zpracováním udělujete svůj výslovný souhlas. Souhlas lze vzít kdykoliv zpět, a to například zasláním emailu nebo dopisu na kontaktní údaje společnosti  Drahomíra Taclová - Společenské centrum Nový dvůr, se sídlem V Aleji 845, Letohrad 561 51, e-mail: restaurace@novydvur-letohrad.cz 

4.   Zpracování osobních údajů je prováděno Správcem, osobní údaje však pro Správce mohou zpracovávat i tito zpracovatelé: 
a.    Poskytovatel webhostingu společnost Alberon s. r. o.
b.    Případně další poskytovatelé zpracovatelských softwarů, služeb a aplikací, které však v současné době společnost nevyužívá.

5.   Vezměte prosím na vědomí, že podle zákona o ochraně osobních údajů máte právo:
-          vzít souhlas kdykoliv zpět,
-          požadovat po nás informaci, jaké vaše osobní údaje zpracováváme,
-          požadovat po nás vysvětlení ohledně zpracování osobních údajů,
-          vyžádat si u nás přístup k těmto údajům a tyto nechat aktualizovat nebo opravit,
-          požadovat po nás výmaz těchto osobních údajů,
-          v případě pochybností o dodržování povinností souvisejících se zpracováním osobních údajů obrátit se na nás nebo na Úřad pro ochranu osobních údajů.