Přejít k hlavnímu obsahu
Načítání...

Vybrané reference z akcí Společenského centra

Řemeslnická sobota 9.7.2016

Díky v podstatě perfektnímu počasí, (až na ten vítr, který občas zvednul prach), nebylo tak úmorně jako loni, kdy bylo ve stínu 34°C . Návštěvníků z celé republiky i Polska přijelo 4 tisíce, přijelo i více rodin s dětmi a ten zájem nás těší nejvíce. Naprostá většina řemeslníků a stánkařů odjížděla spokojena, a již v pondělí se hlásili na další ročník (!). Uvažujeme však nad tím, že další ročník Řemeslnické soboty budeme pořádat až za dva roky, tedy v roce 2018, ale vše bude včas oznámeno na webových stránkách Muzea řemesel.

Koncert Laco Deczi & Celula New York 16.10.2013

Mimořádný hudební zážitek připravili pořadatelé a Laco Deczi pro návštěvníky Společenského centra Nový dvůr v Letohradě. V pořadí již šestý koncert světoznámého trumpetisty, a jako vždy dobře naladěného člověka, se velmi vydařil.

O perfektní atmosféru celého koncertu se hned od začátku postaralo skvělé publikum vyprodaného sálu. Došlo i na křest nového CD a taneční variace části publika. Laco přivezl nového keyboardistu a basového kytaristu, kteří byli velkým oživením celkové produkce a Vajco - tradičně výtečný sólista na bicí. Děkujeme

Michal David na firemním párty 14.11.2013

Příjezd Michala Davida byl překvapením programu - nadšení nebralo konce a skoro hodinový koncert v úžasné atmosféře roztančil celý sál.

Zimní rally 'THE WINTER TRIAL' 25.1.2011

Již potřetí navštívili areál Nového dvora účastníci náročné zimní rally historických automobilů "THE WINTER TRIAL". Se startovním číslem jedna přijel slavný holandský bývalý pilot formule 1 Gijs van Lennep. Nejrychlejší formule pilotoval Lennep v 70. letech minulého století a dvakrát vyhrál slavný okruhový závod 24 hodin Le Mans.

Návštěva Karla Gotta 17.3.2010

Po nezapomenutelném koncertu v kulturním domě v Letohradě, kde Karel Gott s Karlem Štědrým vystoupili se svým pořadem "Hvězdy jak je neznáte" za doprovodu klavíristy virtuóza Pavla Větrovce, povečeřel Karel Gott v Restauraci Nový dvůr.

Zlatý míč ČR 31.5.2002

Vyhlášení výsledků 6. ročníku ankety Zlatý míč pro nejlepšího fotbalistu České republiky. První se umístil Tomáš Rosický, za ním Pavel Nedvěd, třetí místo obsadil Jiří Štajner.